Hakkımızda

Polaf Organizasyon olarak kurulduğumuz yıldan itibaren Afrika ve Asya’daki çözüm ortağınız olarak yardımlarınızı bekleyen muhtaçlar ile siz değerli bağışçılarımız arasında köprü olmak için bulunuyoruz.

Afrika ve Asya halkı, bulunduğu coğrafya itibari ile susuzluk, yiyecek, kıyafet vb. insanın hayatını devam ettirebilmesi için gerekli birtakım ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Yaşadıkları bu yoksulluk karşısında direnemedikleri için belirli bir süre sonra hayati fonksiyonları kaybedecek durumla karşı karşıya gelmektedir.

Bunun yanı sıra eğitim ve ibadet haklarına her birey gibi rahatlıkla ulaşılma hakkına sahipken yaşanılan olumsuzluk neticesinde birçok alanda oldukları gibi bu alanda da olması gereken yeterli haklara ulaşamamaktadırlar.

Polaf Organizasyon olarak dernek, vakıf ve STK’lardan aldığımız siparişler doğrultusunda Afrika ve Asya halkı için umut olmaya çalışıyor, onların bulundukları olumsuz yaşam şartlarını minimum seviyeye indirmek için çaba gösteriyoruz.

Öncelikli hedefimiz her daim yardıma muhtaç bireyleri belirleyip, uzman ekibimiz tarafından gerekli tüm ihtiyaçlarını gidermek olmuştur. Bu doğrultuda kurulan şirketimiz değerli bağışçılarımız eşliğinde her geçen gün daha iyiye ulaşmayı hedeflemektedir.

 

Polaf Organizasyon Ne Zaman Kurulmuştur?

Sizlerden almış olduğumuz destekler ile faaliyetlerini gerçekleştiren şirketimiz 2014 yılında temelleri atılmış olup 2021 yılında kurumsal hale gelmiştir.

 

Polaf Uluslarası Organizasyon Hangi Bölgelerde Hizmet Vermektedir?

Polaf Uluslarası Organizasyon, Afrika ve Asya bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerini belirleyip, siparişlerinizi doğru yerlere ulaştırmak için bulunmaktadır.

 

Polaf Uluslarası Organizasyon Süreci Nasıl İlerliyor?

Öncelikle Afrika’da bulunan ihtiyaç sahibi bölgeleri belirliyor, bölgeler belirlendikten sonra uzman ekibimiz tarafından gerekli tüm işlemler başlatılmaktadır. Bölgenin ihtiyacı doğrultusunda başlatılan projemizin her aşamasını özverili bir şekilde takip ediyor, proje tamamlandığında kurumunuz adına prodüksiyon çalışması ile teslim ediyoruz.

 

Polaf Uluslarası Organizasyon Faaliyet Alanları Nelerdir?

Şirketimiz tarafından gerçekleştiren yardım faaliyetleri şu şekildedir;

 • Su Kuyusu Organizasyonu
 • Cami ve Mescit Organizasyonu
 • Erzak Dağıtım Organizasyonu
 • Kurban Organizasyonu
 • Nafile Kurban Organizasyonu
 • Ramazan İftar Organizasyonu
 • Kıyafet Organizasyonu
 • Okul – Kırtasiye Organizasyonu
 • Sağlık Hizmetleri Organizasyonu
 • Hijyen Organizasyonu
 • Toplu Yemek Organizasyonu

 

Polaf Uluslarası Organizasyon dernek, vakıf ve STK’lar proje danışmanı görevini yürüterek ihtiyaç sahipleri ile buluşturan bir şirkettir. Siz değerli dernek, vakıf ve STKlardan almış olduğumuz siparişler doğrultusunda bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerini belirler, uzman ekibimiz tarafından projelerimizi özverili bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırırız.

×