İnsanlar vücutlarının görünen yerlerini kapatmak ve olumsuz hava şartlarından korunabilmek için giysilere ihtiyaç duyarlar. Afrika halkı yoksulluk içinde giysi ihtiyaçlarını karşılayamaz ve çoğunlukla ürünleri kullanılamayacak duruma gelse de kullanmaya devam ederler. Dernek ve STK proje danışmanları ise bu ve benzeri sorunlara yönelik faaliyet gösterir. Dernekler ve STK’lar Afrika partneri Polaf Organizasyon olarak Afrika halkı için düzenleyeceğiniz yardımlar için yanınızdayız.

Kıyafet Paketlerinde Neler Bulunuyor?

Kadın – Erkek Giyim

Afrika halkı geçimlerini sağlayabilmek için yaz kış demeden çalışmak zorundadır. Çalışma şartlarında üzerinde yıpranmış kıyafetler olması çeşitli hastalıkları da beraberinde getirmektedir. Yaşadıkları yoksulluktan dolayı farklı kıyafet alma imkanları olmayan Afrika halkı yıpranmış kıyafetlerini onarıp tekrar tekrar giyme durumunda kalıyor. Bu durum bir süre sonra kıyafetleri iyice giyilmeyecek hale getiriyor. Tam da bu noktada dernek ve vakıflar partneri olan Polaf organizasyon devreye giriyor.

Çocuk Giyim

Soğuk ve sıcak hava şartlarında, yağmur altında kalan çocukların üzerinde yıpranmış kıyafetler bulunuyor. Olumsuz hava şartları çocukların bağışıklığını etkilediği gibi üzerinde de korunmak için yeterli kıyafet bulunmaması bu durumu daha da çok etkiliyor. Afrikalı çocuklarımız olumsuz hava şartlarından korunsun, yıpranmış kıyafetlerinin yerine yeni kıyafetler bulabilsin diye çabalıyoruz. Partner kuruluş Polaf Organizasyon sizlerden aldığı yardımlar vesilesiyle Afrika halkına umut olmaya çalışıyor.

Başörtü – Takke

Afrika, dinine önem veren dinini en güzel şekilde yaşamayı hedefleyen insanların olduğu bir ülke olarak bilinmektedir. Yoksullukları nedeniyle birçok imkanları bulunmadığı gibi kılık – kıyafet ihtiyaçlarını da yeterli derecede karşılayamamaktadır. Polaf Organizasyon olarak sizlerden aldığımız yardımlarla erkeklerin ibadetlerini gerçekleştirirken takke takabileceği, kadınların yaşamlarında başörtülerini takabileceği imkanlar sağlamak için bulunuyoruz.

Polaf Organizasyon olarak Afrika çözüm ortaklığı çerçevesinde sizlerden aldığımız talepler doğrultusunda projeler hazırlıyor, hazırlamış olduğumuz projelerin her adımını özenle takip ediyoruz. Projelerimiz tamamlandığında kurumunuz adına prodüksiyon çalışması ile teslim işlemi gerçekleştiriyoruz.

×