Polaf Organizasyon olarak STK’lar Afrika çözüm ortaklığı çerçevesinde sizlerinde talepleri doğrultusunda ihtiyaç sahibi olan bölgeleri titizlikle belirliyor, bağışlarınızı belirlenen bölgelere dağıtıyoruz. Dağıtım işlemleri tamamlandıktan sonra yapılan tüm işlemleri kurumunuz adına prodüksiyon çalışması ile teslim ediyoruz.

 

Erzak Paketi İçinde Neler Bulunur?

Erzak paketlerimiz bölgedeki insanların ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmaktadır. Erzak paketleri içerisinde özellikle insanların temel ihtiyaçlarını karşılayacak gıdalar bulunmaktadır.

Erzak paketlerimiz içerisindeki temel gıdalar şu şekildedir;

  • Un

  • Pirinç

  • Barbunya

  • Sıvı Yağ

  • Tuz

Canlıların en temel ihtiyaçlarından biri olan beslenme ihtiyacı yeterince sağlanamadığı takdirde birtakım sorunları da beraberinde getiriyor. Yetersiz ve sağlıksız beslenme Afrika halkının ölümüne sebep oluyor. Bu denli önemli bir soruna ise dernek ve STK’ler proje danışmanı görevini yürüten çalışma arkadaşlarımız müdahale ediyor. Afrika partneri, partner kuruluş olarak faaliyet gösteren firmamız ile yerli halkın temel ihtiyaçları karşılanıyor.

Yaşadıkları yoksulluk ile açlık, susuzluk sıkıntısı çeken Afrika halkı için hazırlanan en büyük yardımlardan biri de erzak yardımıdır.

Özenle hazırlamış olduğumuz erzak kolisinde bir ailenin temel ihtiyaçlarını belirli bir süre karşılayacak ürünler bulunuyor. Ürünlerimizin bölge şartlarına uygunluğuna, son kullanma tarihine ve kalitesine özellikle dikkat edilmektedir.

×